Comarch xl synchronizacja

Program comarch xl istnieje obecne rozbudowany system klasy ERP wspomagający i ułatwiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wdrażane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmniejszych, kilkuosobowych do całych firm mających wiele oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej jakości są widoczne w będących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia oraz prowadzenie stanem magazynowym, - obieg krajowy oraz fizyczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz wydawanie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi drogami i potrafi budowę modułową. Oddaję to absolutne możliwości tworzenia rozwiązania dobranego do danych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System firmy comarch jest dostosowywany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest istotną analizą całych procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie pozwala na uzyskanie wielkiej wydajności w środowisku. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz sposób w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten system dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie zawiera potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwalają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Bycie różnych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zużywany w ponad 5000 biur w całej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane