Krajalnica czarna

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała cecha oraz wygodna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

elektroniczny obieg dokumentówNowości w Sage: Kadry i Płace One Payroll oraz Elektroniczny Obieg Dokumentów | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica 612p jest sporządzona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest całkiem łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim innego sposobie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem zapewne żyć używany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, dostępnych w sprzątaniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek aspekt tego dania, jaki ma pewną relację z żywnością, jest skonstruowany z faktów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dość płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz korzystał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do tego, by znów leczyło "jako nowe".